PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Informacja o ogłoszeniu zamówienia publicznego
Niedziela, 21-03-2010 Opublikował/a: Marek Dykta Liczba wyświetleń: 2956
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
PL-Hel: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne ikontrolnePL-Hel: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePL-Hel: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne ikontrolne
is
ue


h

W dniu 17 marca 2010 roku Burmistrz Helu ogłosił zamówienie publiczne na realizację:


Pełnienia Funkcji Zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego w ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta Helu”.

Całkowita wielkość lub zakres

1 500 000,00 PLN
Bez VAT 1 229 508,20 PLN

CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN REALIZACJI

Rozpoczęcie 1.6.2010. Zakończenie 31.7.2012

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu

29.4.2010 - 12:00

Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia publicznego znajdują się na stronie internetowej BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ URZĘDU MIASTA HELU (www.bip.hel.eu)

Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED (SUPLEMENT DO DZIENNIKA URZĘDOWEGO UNII EUROPEJSKIEJ)
http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:78872-2010:TEXT:PL:HTML

Opis zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest:

Świadczenie usług Zespołu Inspektorów Nadzoru zgodnie z polskim prawem, oraz treścią umowy podpisanej z Zamawiającym, przy realizacji Kontraktu – „Roboty budowlane. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta Helu” wykonywanego przez wyłonionego w drodze przetargu publicznego Wykonawcy robót budowlanych, będących elementem projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta Helu”, finansowanego ze środków publicznych, w tym ze środków Funduszu Spójności – Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Do zakresu obowiązków Zespołu Inspektorów Nadzoru będzie należało w szczególności:

  1. Wyznaczenie inspektorów nadzoru inwestorskiego oraz koordynatora – Kierownika Zespołu Inspektorów Nadzoru, w uzgodnieniu z Zamawiającym.
  2. Powiadomienie organu nadzoru budowlanego o terminie rozpoczęcia robót, załączając oświadczenie kierownika budowy i inspektorów nadzoru, stwierdzających przejęcie obowiązków przypisanych tym funkcjom na budowie.
  3. Sprawowanie kontroli zgodności realizowania robót z dokumentację projektową i pozwoleniem na budowę, przepisami i obowiązującymi Polskimi Normami i zasadami wiedzy technicznej.
  4. Sprawdzanie jakości wykonanych robót, wbudowanych wyrobów a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów wadliwych, niedopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie.
  5. Kontrola i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu.
  6. Kontrola zgodności dostaw instalacji i urządzeń technicznych z dokumentacją i harmonogramem oraz uczestnictwo w próbach i odbiorach technicznych tych instalacji i urządzeń.
  7. W przypadku wystąpienia takiej potrzeby z punktu widzenia przyszłej eksploatacji, wnioskowanie do Zamawiającego o wprowadzenie zmiany w projekcie wykonawczym przez nadzór autorski.
  8. Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót, bieżące kontrolowanie rozliczenia budowy, zatwierdzanie pod względem merytorycznym faktur w ciągu 10 dni od daty otrzymania i przekazanie ich Zamawiającemu.
  9. Sprawowanie kontroli nad nadzorem autorskim pełnionym na podstawie umowy zawartej przez Zamawiającego.
  10. Zawiadamianie organu nadzoru budowlanego o przypadkach naruszania prawa budowlanego, dotyczących bezpieczeństwa budowy i ochrony środowiska i rażących uchybień technicznych.
  11. Potwierdzanie wykonania obsługi przez służby geodezyjne, działające na podstawie umowy zawartej z Zamawiającym, powykonawczych pomiarów inwentaryzacyjnych, a także pomiarów zgodności usytuowania obiektów budowlanych.
  12. Potwierdzenie gotowości inwestycji do odbioru, na podstawie zgłoszenia wykonawcy robót oraz oceny poszczególnych inspektorów nadzoru.
  13. Uczestnictwo w pracach Komisji odbioru końcowego inwestycji, przy udziale przedstawicieli Zamawiającego i przyszłych Użytkowników.
  14. Dostarczenie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, otrzymanej od wykonawcy, w dniu odbioru przedmiotu umowy.
  15. Wyegzekwowanie od Wykonawcy robót przygotowania dla Zamawiającego projektu wniosku do organu nadzoru budowlanego o wydanie decyzji – pozwolenia na użytkowanie jeżeli na zamawiającym będzie ciążył taki obowiązek.
  16. Sporządzanie sprawozdań i kosztorysów powykonawczych z wykonanych etapów robót;
  17. Bezstronne i obiektywne uczestnictwo w procesie inwestycyjnym;
  18. Wspieranie działań Jednostki Realizującej Projekt (JRP), w tym między innymi przygotowywanie wystąpień o wydanie decyzji administracyjnych i pozwoleń oraz innych zadań związanych z rozliczeniem projektu przed Instytucją Wdrażającą Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko.

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6